DIAMENTIQ BONITA szary - kuweta dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 49.85 Cena przed promocją: 55.39 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 49.85 Cena przed promocją: 55.39 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
| Kategoria | Dla kota |
| Szerokość produktu | 571 mm |
| Głębokość produktu | 392 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Szerokość | 560mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 270mm |