ROTHO Bailey Beżowa - kuweta dla kota
Symbol: 4004507422
Dostępność: 30 szt.
Cena: 60.33 Cena przed promocją: 67.03 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4004507422
Dostępność: 30 szt.
Cena: 60.33 Cena przed promocją: 67.03 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ filtra | Carbon |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Klapka drzwiowa | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Model | Kuweta dla kota |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Filtr | Tak |
| Szerokość | 385mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 570mm |