DIAMENTIQ kuweta BAYA jasnoszary/ciemnoszary - kuweta dla kota
Symbol: 4004508853DIA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.73 Cena przed promocją: 79.70 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4004508853DIA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 71.73 Cena przed promocją: 79.70 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Plastik |
| Kategoria | Dla kota |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Ciemnoszary |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 570mm |