Rotho kosz na śmieci z pedałem RIBO niebieski 35L
Dostępność: 11 szt.
Cena: 145.21 Cena przed promocją: 161.34 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 11 szt.
Cena: 145.21 Cena przed promocją: 161.34 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Pojemność | 35 l |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 513 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 570mm |
| Wysokość | 395mm |
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.