Rotho Wiaderko 9L BIO mistletoe green
Dostępność: 30 szt.
Cena: 27.22 Cena przed promocją: 30.24 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 27.22 Cena przed promocją: 30.24 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Pojemnik na odpady |
| Materiały | Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Uchwyt | Tak |
| Pojemność | 9 l |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kategoria | Dla ludzi |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Głębokość produktu | 225 mm |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Waga produktu | 200 g |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 235mm |
• Produkt powinien być używany zgodnie z przeznaczeniem.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.
• Regularnie czyścić produkt, aby zapewnić higienę.