Rotho Kuweta BONNIE Eco green dla kota
Dostępność: 30 szt.
Cena: 50.18 Cena przed promocją: 55.75 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 50.18 Cena przed promocją: 55.75 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Zielony |
| Pojemność | 30 l |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Wolny od BPA | Tak |
| Wysokość produktu | 209 mm |
| Szerokość produktu | 572 mm |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Waga produktu | 1 kg |
| Głębokość produktu | 393 mm |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 580mm |
| Wysokość | 385mm |