ROTHO Bailey Czarna - kuweta dla kota
Symbol: 4004590000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 46.07 Cena przed promocją: 51.19 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4004590000
Dostępność: 30 szt.
Cena: 46.07 Cena przed promocją: 51.19 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Kategoria | Dla kota |
| Klapka drzwiowa | Tak |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Model | Kuweta dla kota |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ filtra | Carbon |
| Wysokość produktu | 387 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 555 mm |
| Waga produktu | 1,26 kg |
| Filtr | Tak |
| Szerokość | 570mm |
| Długość | 380mm |
| Wysokość | 280mm |