Quad Lock Podstawa montowana na lusterku V2
Symbol: QLM-MIR-2
Dostępność: 17 szt.
Cena: 216.69 Cena przed promocją: 240.77 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: QLM-MIR-2
Dostępność: 17 szt.
Cena: 216.69 Cena przed promocją: 240.77 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Typ telefonu komórkowego | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ mocowania urządzenia | Mocowanie śrubowe |
| Właściwe wykorzystanie | Rower |
| Model | Uchwyt pasywny |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 67,5 mm |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 68mm |
| Wysokość | 43mm |