RAM MOUNT Średnie ramię montażowe RAM-201U
Symbol: RAM-201U
Dostępność: 11 szt.
Cena: 221.73 Cena przed promocją: 246.37 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAM-201U
Dostępność: 11 szt.
Cena: 221.73 Cena przed promocją: 246.37 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiały | Aluminium |
| Model | Zestaw do montażu |
| Wysokość produktu | 144,5 mm |
| Waga produktu | 322 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 157mm |
| Wysokość | 70mm |