RAM MOUNT Klamra montażowa RAP-400U RAP-C-400U
Symbol: RAP-400U
Dostępność: 23 szt.
Cena: 249.41 Cena przed promocją: 277.12 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RAP-400U
Dostępność: 23 szt.
Cena: 249.41 Cena przed promocją: 277.12 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Model | Zestaw do montażu |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Biały |
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 200mm |
• Trzymać z dala od małych dzieci.
• Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zgodnie z instrukcją.
• Przechowywać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego.