Adapter Vention USB Bluetooth 5.4
Symbol: NALB0
Dostępność: 2 szt.
Cena: 72.85 Cena przed promocją: 80.94 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NALB0
Dostępność: 2 szt.
Cena: 72.85 Cena przed promocją: 80.94 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo częstotliwości Bluetooth | 2402 MHz - 2480 MHz |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Interfejs hosta | USB |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 100mm |