Preparat do pralki i zmywarki ELECTROLUX M2GCP601
Symbol: M2GCP601
Dostępność: 9 szt.
Cena: 57.38 Cena przed promocją: 63.76 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M2GCP601
Dostępność: 9 szt.
Cena: 57.38 Cena przed promocją: 63.76 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Sprzęt AGD |
| Najlepsze zastosowania | Zmywarka, Pralka |
| Materiał | Proszek |
| Ilość sztuk | 6 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 204mm |
| Długość | 42mm |
| Wysokość | 168mm |
• Substancje niebezpieczne dla środowiska - nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.