MILL PROFESSIONAL Kapsułki 3 komorowe do prania uniwersalne 70szt
Symbol: MILL Tri Caps
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.67 Cena przed promocją: 78.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL Tri Caps
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.67 Cena przed promocją: 78.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Przeznaczenie | Do kolorów |
| Ilość | 70 |
| Materiał | Kapsułka |
| Model | Pralka |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe pudełko |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | Korozja |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 165mm |
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Substancje niebezpieczne dla środowiska - nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.