MILL PROFESSIONAL Kapsułki 3k. do prania tkanin kolorowych 70 szt.
Symbol: MILL PROFESSIONAL Kapsułki 3k
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.67 Cena przed promocją: 78.52 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL PROFESSIONAL Kapsułki 3k
Dostępność: 30 szt.
Cena: 70.67 Cena przed promocją: 78.52 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość | 70 |
| Model | Pralka |
| Materiał | Kapsułka |
| Przeznaczenie | Do kolorów |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe pudełko |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | Korozja |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 150mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Substancje niebezpieczne dla środowiska - nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.