MILL PRO Kapsułki 5k do prania + perełki zmiękcz. UNIVERSAL 25szt
Symbol: MILL PRO Kapsułki UNIVERSAL
Dostępność: 27 szt.
Cena: 55.22 Cena przed promocją: 61.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MILL PRO Kapsułki UNIVERSAL
Dostępność: 27 szt.
Cena: 55.22 Cena przed promocją: 61.35 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 |
| Producent | MADONIS |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Materiał | Kapsułka |
| Model | Pralka |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Przeznaczenie | Pranie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko kartonowe |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 8 szt. |
| Piktogram(y) zagrożenia | Zagrożenie dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | Korozja |
| Piktogram(y) zagrożenia | Drażniące lub szkodliwe |
| Szerokość | 205mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 115mm |
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
• Substancje niebezpieczne dla środowiska - nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.