Płyta indukcyjna PUE611BB5D
Symbol: PUE611BB5D
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2091.60 Cena przed promocją: 2324.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PUE611BB5D
Dostępność: 17 szt.
Cena: 2091.60 Cena przed promocją: 2324.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta indukcyjna: gotuj szybko, czysto i bezpiecznie przy małym zużyciu energii
TouchSelect: wszystko w jednym palcu.
Dzięki czytelnemu panelowi sterowania TouchSelect możesz łatwo regulować wybrany
poziom mocy. Wystarczy wybrać poziom mocy, który potrzebujesz.
Przyspiesz gotowanie.
Jeśli chcesz szybko i łatwo przyrządzić posiłek, skorzystaj z pomocy PowerBoost. Ta praktyczna funkcja zwiększa moc, zapewniając ultraszybkie nagrzewanie. Aktywuj tę opcję na swojej płycie indukcyjnej, aby zagotować duże ilości wody i podgrzewaj naczynia nawet o 35% szybciej niż na najwyższym poziomie mocy.
Zachowuje ustawienia
W przypadku jakichkolwiek problemów w obrębie powierzchni płyty, czy wykipienia, urządzenie wyłącza się automatycznie, zapisując ostatnio wybrane ustawienia. Pozwala to na łatwe oczyszczanie powierzchni i przywrócenie ustawień - za jedym naciśnięciem przycisku.
Szybsze gotowanie, zmniejszone zużycie energii. Oto indukcja.
Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tylko tam, gdzie jest potrzebne w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? Większe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni przed oparzeniem dłoni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować dwa litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Moc przyłączeniowa | 3.7 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Zabezpieczenie przed dziećmi ReStart QuickStart Wyłącznik główny |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Wysokość | 5.1 cm |
| Szerokość | 59.2 cm |
| Głębokość | 52.2 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |