Płyta gazowa PCQ7A5I90 75 cm inox
Symbol: PCQ7A5I90
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2274.30 Cena przed promocją: 2527.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCQ7A5I90
Dostępność: 6 szt.
Cena: 2274.30 Cena przed promocją: 2527.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta gazowa PCQ7A5I90 75 cm inox
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowa |
| Kolor | inox |
| Moc przyłączeniowa | 11.5 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 5 |
| Sterowanie | pokrętła |
| Funkcje | FlameSelect Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu |
| Ruszty | Żeliwne |
| Wysokość | 5.15 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |