Płyta gazowa GW6D42CLB
Symbol: 737665
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1530.90 Cena przed promocją: 1701.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 737665
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1530.90 Cena przed promocją: 1701.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta gazowa GW6D42CLB
Specjalny układ grzejnika w kształcie rombu pozwala na lepszy wgląd w proces gotowania. Oferuje więcej miejsca na duże garnki i patelnie lub wok na dwóch większych i mocniejszych grzejnikach umieszczonych odpowiednio po lewej i prawej stronie. Forma żeliwnego rusztu podąża za funkcjonalnym układem grzejnika i estetycznie uzupełnia wygląd płyty grzewczej.
Możliwość zapalania palników gazowych jedną ręką to kolejna funkcja, która zapewnia dodatkowy komfort i łatwą kontrolę. Aby aktywować palnik gazowy, wystarczy nacisnąć pokrętło i obrócić go do pożądanego poziomu jedną ręką, a druga pozostaje wolna. Szybko i prosto!
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | gazowa |
| Kolor | czarny |
| Moc całkowita | 8.15 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Sterowanie | pokrętła |
| Funkcje | Zapalarka |
| Ruszty | Żeliwne |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Waga | 12.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Gorenje - HWGOR%, HZGOR% |