Płyta ceramiczna PKN631FP2E
Symbol: PKN631FP2E
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1816.20 Cena przed promocją: 2018.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PKN631FP2E
Dostępność: 8 szt.
Cena: 1816.20 Cena przed promocją: 2018.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Płyta ceramiczna: gotowanie i czyszczenie jest szczególnie łatwe
Bezpośrednio do celu
Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania DirectSelect, można wybrać strefy gotowania i ustawić dokładny poziom mocy szybko i łatwo.
Zagotuj to szybciej
Czy masz czasem ochotę zwiększyć nieco moc przy podgrzewanie garnków? Funkcja PowerBoost w naszych płytach elektrycznych dodaje naprawdę dużo mocy dla przyspieszenia gotowania. Teraz możesz ugotować wodę na makaron nawet o 35% szybciej, oszczędzając czas na domowe życie.
Zachowuje ustawienia
W przypadku jakichkolwiek problemów w obrębie powierzchni płyty, czy wykipienia, urządzenie wyłącza się automatycznie, zapisując ostatnio wybrane ustawienia. Pozwala to na łatwe oczyszczanie powierzchni i przywrócenie ustawień - za jedym naciśnięciem przycisku.
| Informacje o produkcie | |
| Budowa | ceramiczna |
| Kolor | czarny |
| Moc przyłączeniowa | 8.3 kW |
| Liczba palników / pól grzejnych | 4 |
| Informacje o płycie |
|
| Sterowanie | dotykowe |
| Funkcje | Zabezpieczenie przed dziećmi Timer Podtrzymywanie ciepła Wyłącznik główny Sygnał dźwiękowy PowerBoost ReStart DirectSelect Minutnik Wskaźnik ciepła resztkowego |
| Ruszty | Nie dotyczy |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 59.2 cm |
| Głębokość | 52.2 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Bosch - HWBOS%, HZBOS% |