Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-0050-S (RJ45 - RJ45 ; 0,50m; UTP; kat. 5e; kolor szary)
Symbol: PCU5-10CC-0050-S
Dostępność: 100 szt.
Cena: 2.83
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-0050-S
Dostępność: 100 szt.
Cena: 2.83
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Kolor kabla | Szary |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze męskie |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 15mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.