Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-0025-S (RJ45 - RJ45 ; 0,25m; UTP; kat. 5e; kolor szary)
Symbol: PCU5-10CC-0025-S
Dostępność: 100 szt.
Cena: 2.66
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-0025-S
Dostępność: 100 szt.
Cena: 2.66
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Materiał płaszcza | Polietylen wysokiej gęstości (HDPE) |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Kolor produktu | Szary |
| Złącze 1 | Męska |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Certyfikaty | ANSI/TIA/EIA-568B |
| Średnica zewnętrzna | 4,8 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 120mm |
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.