Alantec-Patch-cord UTP kat.5e PVC 0.25m szary
Symbol: KKU5SZA0.25
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.32
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KKU5SZA0.25
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.32
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Klasa kabla | D |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Kolor produktu | Szary |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Złącze 1 | Męska |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 7mm |
| Wysokość | 125mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.
• Trzymać z dala od dzieci.