Patchcord UTP A-LAN KKU5ZOL0.5 (RJ45 - RJ45 ; 0,50m; UTP; kat. 5e; kolor żółty)
Symbol: KKU5ZOL0.5
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.63
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KKU5ZOL0.5
Dostępność: 30 szt.
Cena: 2.63
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Kolor produktu | Żółty |
| Złącze 2 | Męska |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
| Złącze 1 | Męska |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
| Szerokość | 245mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 15mm |
• Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią.