Patchcord UTP Lanberg PCU5-10CC-0050-G (RJ45 - RJ45 ; 0,50m; UTP; kat. 5e; kolor zielony)
Symbol: PCU5-10CC-0050-G
Dostępność: 98 szt.
Cena: 2.94
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PCU5-10CC-0050-G
Dostępność: 98 szt.
Cena: 2.94
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar przewodu AWG | 26 |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Kolor kabla | Zielony |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Rodzaj złącza | Męska/Męska |
| Materiał przewodzący | Aluminium miedziane (CCA) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 200mm |