PURINA PRO PLAN VETERINARY DIETS NF Renal Function Formula - mokra karma dla psa - 400g
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.53 Cena przed promocją: 20.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 18.53 Cena przed promocją: 20.59 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Bez soi | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Forma dawkowania | Stały |
| Waga produktu | 400 g |
| Główny smak | Wieprzowina |
| Bez cukru | Nie |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Seria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
| Włókna surowe | 0,2% |
| Zawartość wilgoci | 72% |
| Białko | 6% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość tłuszczu | 7,6% |
| Szerokość | 73mm |
| Długość | 74mm |
| Wysokość | 112mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.