Karma Royal Canin Renal (0,20 kg )
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.76
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol:
Dostępność: 30 szt.
Cena: 13.76
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | ROYAL CANIN Renal |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria | Dla psa |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewystarczająca wydolność nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona nerek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Zdrowe nerki |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Główny smak | Drób |
| Bez soi | Brak danych |
| Waga produktu | 200 g |
| Dodatkowe cechy | Niewydolność nerek |
| Bez cukru | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bezglutenowe | Nie |
| Białko | 3,7% |
| Popiół surowy | 1,2% |
| Zawartość tłuszczu | 6% |
| Włókna surowe | 0,6% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 73mm |
| Wysokość | 73mm |
• Zużyć przed upływem daty ważności.
• Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi.
• Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.