Mop obrotowy Vileda Ultramax TURBO XL
Symbol: 163427
Dostępność: 25 szt.
Cena: 212.06 Cena przed promocją: 235.62 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 163427
Dostępność: 25 szt.
Cena: 212.06 Cena przed promocją: 235.62 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Laminat, Płytki, Drewno |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Usuwalna końcówka mopa | Tak |
| Materiał mopa | Mikrofibra |
| Teleskopowa rączka | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Szerokość produktu | 420 mm |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 490mm |