Kołowrotek Shimano Baitrunner CI4+ XTB Big Longcast
Symbol: BBTRCI4XTBLC
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1624.52 Cena przed promocją: 1805.02 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BBTRCI4XTBLC
Dostępność: 6 szt.
Cena: 1624.52 Cena przed promocją: 1805.02 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Liczba kulek łożyskowych | 7 |
| Nawój | 110 cm |
| Maksymalny uciąg | 20kg |
| Liczba łożysk | 6+1 |
| Waga produktu | 640 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 221mm |