Kołowrotek Shimano BEASTMASTER 14000
Symbol: BMBP14000XC
Dostępność: 7 szt.
Cena: 435.94 Cena przed promocją: 484.38 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BMBP14000XC
Dostępność: 7 szt.
Cena: 435.94 Cena przed promocją: 484.38 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Przełożenie | 4.3:1 |
| Rodzaj | Big Pit |
| Wielkość | 14000 |
| Nawój | 103 cm |
| Łożyska | 1+1 |
| Maksymalna moc hamulca | 20 kg |
| Pojemność szpuli | 0,35 mm - 550 m |
| Waga produktu | 680 g |
| Szerokość | 164mm |
| Długość | 196mm |
| Wysokość | 131mm |