Karta graficzna PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation, 24 GB GDDR6 ECC 192-bit, CIe 4.0 x16 , Dual Slot, 4x DP 1.4a, ATX - ATX brac
Symbol: VCNRTX4500ADA-PB
Dostępność: 18 szt.
Cena: 14552.93 Cena przed promocją: 16169.92 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCNRTX4500ADA-PB
Dostępność: 18 szt.
Cena: 14552.93 Cena przed promocją: 16169.92 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | 4500 Ada |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Przepustowość pamięci | 432 GB/s |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 (ECC) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Dodatkowe złącze zasilania | 1x CEM5 16-pin CPU |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wysokość wspornika | ATX bracket |
| Układ | Full Height |
| Pobór mocy | 210 W |
| Wysokość produktu | 111,7 mm |
| Szerokość produktu | 266,7 mm |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja Shader'a | 6.0 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Rodzaj opakowania | Retail |
| Przewody | DisplayPort do HDMI 2.0 |
| Przewody | 16-pinowy kabel zasilający |
| Ilość DisplayPort | 4 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Producent | PNY |
| Przeznaczenie | Serwer/stacja robocza |
| Szerokość | 350mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 180mm |
• Upewnić się, że karta jest prawidłowo zamontowana w slocie PCIe przed włączeniem zasilania.
• Nie otwierać pokrywy karty graficznej.
• Produkt zawiera materiały, które wymagają specjalnej utylizacji. Prosimy nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.