Karta graf. ASUS PRIME RX9070XT O16G
Symbol: 90YV0L71-M0NA00
Dostępność: 23 szt.
Cena: 4077.04 Cena przed promocją: 4530.04 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0L71-M0NA00
Dostępność: 23 szt.
Cena: 4077.04 Cena przed promocją: 4530.04 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Procesor strumieniowy | 4096 |
| Procesor graficzny | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Technologia CUDA | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3010 MHz |
| Taktowanie procesora | 2460 MHz |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 3x 8-pin |
| Wysokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Długość produktu | 312 mm |
| Waga produktu | 1,16 kg |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| HDCP | Tak |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,75 kg |
| Wysokość opakowania | 88,5 mm |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Szerokość | 407mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 90mm |