Karta graf MSI RTX 5050 8G GAMING OC
Symbol: RTX 5050 8G GAMING OC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1658.29 Cena przed promocją: 1842.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RTX 5050 8G GAMING OC
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1658.29 Cena przed promocją: 1842.54 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5050 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2632 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Długość produktu | 202 mm |
| Głębokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 497 g |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 859 g |
| Przewody | Zasilanie |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Szerokość | 285mm |
| Długość | 77mm |
| Wysokość | 210mm |