Karta graf. ASUS GeForce GT 1030 2GB 64B GDDR5
Symbol: 90YV0AT0-M0NA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 427.46 Cena przed promocją: 474.95 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0AT0-M0NA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 427.46 Cena przed promocją: 474.95 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Taktowanie procesora | 1266 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| FireStream | Nie |
| Procesor graficzny | GeForce GT 1030 |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1200 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1506 MHz |
| Prędkość zegara pamięci | 6008 MHz |
| Pamięć karty graficznej | 2 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Ilość gniazd | 1 |
| Szerokość produktu | 173 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| PhysX | Tak |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Szerokość | 235mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 165mm |
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników.
• Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.