Karta graficzna GeForce RTX 5060 DUAL OC WHITE 8G GDDR7 128BIT HDMI/3DP
Symbol: DUAL-RTX5060-O8G-WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2125.80 Cena przed promocją: 2362.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DUAL-RTX5060-O8G-WHITE
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2125.80 Cena przed promocją: 2362.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Karta graficzna GeForce RTX 5060 DUAL OC WHITE 8G GDDR7 128BIT HDMI/3DP
Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 5060 White Edition łączy w sobie wysoką wydajność termiczną z szeroką kompatybilnością. Zaawansowane rozwiązania chłodzenia z flagowych kart graficznych - w tym dwa wentylatory Axial-tech optymalizujące przepływ powietrza do radiatora. Kompaktowa, 2,5-slotowa konstrukcja zapewnia większą moc w mniejszej przestrzeni. Te udoskonalenia sprawiają, że ASUS Dual to idealny wybór dla graczy, którzy oczekują wysokiej wydajności graficznej w kompaktowej obudowie.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
DUAL-RTX5060-O8G-WHITE |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2565 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2535 MHz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Wydajność AI (TOPs) | 614 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
50 x 123 x 228 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |