Karta graf. Asrock RX9060XT Challenger 16GB OC
Symbol: RX9060XT CL 16GO
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2334.83 Cena przed promocją: 2594.26 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RX9060XT CL 16GO
Dostępność: 1 szt.
Cena: 2334.83 Cena przed promocją: 2594.26 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Procesor graficzny | Radeon RX 9060 XT |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Technologia CUDA | Nie |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3290 MHz |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Waga produktu | 645 g |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Długość produktu | 249 mm |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 65mm |