Karta graf. ASUS DUAL RTX 5050 8GB OC
Symbol: 90YV0N72-M0NA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1499.12 Cena przed promocją: 1665.69 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0N72-M0NA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1499.12 Cena przed promocją: 1665.69 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Częstotliwość procesora (tryb OC) | 2677 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2647 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5050 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Ilość gniazd | 2 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Kolor produktu | Czarny |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 120,2 mm |
| Długość produktu | 203 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wydajność NPU do | 433 TOPs |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 57mm |