Karta graficzna B580 CHALLENGER 12G OC GDDR6 192bit 3DP/HDMI
Symbol: B580 CL 12GO
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1670.40 Cena przed promocją: 1856.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B580 CL 12GO
Dostępność: 7 szt.
Cena: 1670.40 Cena przed promocją: 1856.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Dual Fan Design
Zoptymalizowana wydajność chłodzenia.
Zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale także zoptymalizowaną wydajność chłodzenia, zapewniając najlepszą równowagę między wydajnością a cichą pracą.
Stylowa metalowa płyta tylna
Dzięki wyglądowi Phantom Gaming stylowa metalowa płyta tylna na kartach graficznych Phantom Gaming sprawia, że są one bardziej efektowne wizualnie i solidne w konstrukcji. W przeciwnym razie podkładka termiczna z tyłu również pomaga zwiększyć wydajność termiczną.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
B580 CL 12GO |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Arc B580 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 12 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2740 MHz |
| Taktowanie pamięci | 19 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Pozostałe parametry |
Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: 7680 x 4320 |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja szybkiej instalacji |
| Wymiary |
249 x 132 x 41mm - 2-slot |
| Waga | 720 g |
| Wersja | Box |
| Pozostałe informacje |
|
| Oznaczenia | |