Karta graf. ASUS PRIME RTX 5050 8GB OC
Symbol: 90YV0N70-M0NA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1680.17 Cena przed promocją: 1866.85 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0N70-M0NA00
Dostępność: 30 szt.
Cena: 1680.17 Cena przed promocją: 1866.85 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2677 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Częstotliwość procesora (tryb OC) | 2707 MHz |
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5050 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Gotowość na SFF | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość gniazd | 2,5 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | ASUS Axial-tech |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Długość produktu | 268,3 mm |
| Waga produktu | 766 g |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Wydajność NPU do | 439 TOPs |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Wysokość opakowania | 88,5 mm |
| Głębokość opakowania | 233 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 405 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,41 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Szerokość | 410mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 235mm |