Karta graficzna ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC 6GB
Symbol: 90YV0K60-M0NA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1162.90 Cena przed promocją: 1292.11 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90YV0K60-M0NA00
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1162.90 Cena przed promocją: 1292.11 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Technologia CUDA | Tak |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1507 MHz |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Szybkość zegara procesora (tryb OC) | 1537 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 96 bit |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Ilość gniazd | 2 |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 37 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| HDCP | Tak |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 222mm |
| Wysokość | 58mm |
• Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników.