Karta graf. PowerColor Figh. AXRX 6500XT 4GBD6-DHV3
Symbol: AXRX 6500XT 4GBD6-DHV3
Dostępność: 30 szt.
Cena: 861.22 Cena przed promocją: 956.91 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AXRX 6500XT 4GBD6-DHV3
Dostępność: 30 szt.
Cena: 861.22 Cena przed promocją: 956.91 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Procesor graficzny | Radeon RX 6500 XT |
| Procesor strumieniowy | 1024 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2815 MHz |
| Taktowanie procesora | 2610 MHz |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 400 W |
| Długość produktu | 181 mm |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Wysokość produktu | 36 mm |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Szerokość | 295mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 194mm |