Karta graficzna BIOSTAR GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6 (VN1666SF69)
Symbol: VN1666SF69
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1125.95 Cena przed promocją: 1251.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VN1666SF69
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1125.95 Cena przed promocją: 1251.05 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Taktowanie procesora | 1530 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 1408 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1785 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Przepustowość pamięci | 8 GB/s |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Długość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| PhysX | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Szerokość | 300mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 230mm |