Kabel HDMI Vention 20m
Symbol: AACBQ
Dostępność: 6 szt.
Cena: 182.28 Cena przed promocją: 202.53 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AACBQ
Dostępność: 6 szt.
Cena: 182.28 Cena przed promocją: 202.53 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 1 | Męska |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Tworzywo kabla | Stal pokryta miedzią (CCS) |
| Długość kabla | 20 m |
| Rodzaj wtyczki | Stop cynku |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Szybkość przesyłania danych | 18 Gbit/s |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Złącze 2 | Męska |
| Materiał płaszcza przewodu | Polichlorek winylu (PVC) |
| HDCP | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Ochrona magnetyczna | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Tworzywo osłony | Aluminium |
| Typ płaszcza kabla | Niezwykle elastyczny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 250mm |