GEMBIRD UTP KABEL DRUT KAT 6 CCA ECA 305M SZARY
Symbol: UPC-6004SE-SOL
Dostępność: 3 szt.
Cena: 217.13 Cena przed promocją: 241.25 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPC-6004SE-SOL
Dostępność: 3 szt.
Cena: 217.13 Cena przed promocją: 241.25 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Złącze 2 | Nie |
| Długość kabla | 305 m |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Typ przewodu | Kabel na bębnie |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Złącze 1 | Nie |
| Standard kabla | Cat6 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złączka 1 | Rj-45 |
| Osłona końcówki | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 60 °C |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Szerokość | 400mm |
| Długość | 400mm |
| Wysokość | 230mm |