GEMBIRD AKTYWNY KABEL OPTYCZNY (AOC) HIGH SPEED HDMI Z ETHERNETEM SERIA PREMIUM, 20M
Symbol: CCBP-HDMI-AOC-20M-02
Dostępność: 20 szt.
Cena: 164.22 Cena przed promocją: 182.47 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CCBP-HDMI-AOC-20M-02
Dostępność: 20 szt.
Cena: 164.22 Cena przed promocją: 182.47 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Długość kabla | 20 m |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| HDCP | Tak |
| Próbkowanie kolorów | 4:4:4 |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia dolby | Dolby Atmos |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość pasma | 18 MHz |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Szerokość | 174mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 185mm |