Endoskop Media tech MT4099
Symbol: MT4099
Dostępność: 10 szt.
Cena: 154.93 Cena przed promocją: 172.14 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MT4099
Dostępność: 10 szt.
Cena: 154.93 Cena przed promocją: 172.14 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Połączenia bezprzewodowe | Tak |
| Długość przewodu | 5 m |
| Kompatybilny z iOS | Tak |
| Maksymalny zasięg działania | 30 m |
| Regulacja jasności podświetlenia | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Wodoodporność | IP67 |
| Sterowanie za pomocą urządzenia z Androidem | Tak |
| Magnes | Tak |
| Hak | Tak |
| Przyssawki | Tak |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 px |
| Rozdzielczość | 640 x 480 px |
| Ilość klatek | 30 fps |
| Pojemność baterii | 800 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Lithium-ion |
| Kąt widzenia | 70° |
| Ilość diod oświetlenia | 6 |
| Typ kamery HD | HD |
| Średnica sondy | 8 mm |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 130mm |
• Unikaj ekspozycji na wilgoć i wodę.
• Nie wystawiaj urządzenia na działanie wysokiej temperatury.
• Urządzenie zawiera baterię litowo-jonową, której niewłaściwe użycie może prowadzić do zagrożenia pożarowego.