Zestaw głośników samochodowych JVC CSJ-620X (2.0; 300 W; 165 mm)
Symbol: CSJ-620X
Dostępność: 2 szt.
Cena: 142.25 Cena przed promocją: 158.05 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CSJ-620X
Dostępność: 2 szt.
Cena: 142.25 Cena przed promocją: 158.05 -10%
od 300 zł do 20 000 zł
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Głębokość mocowania | 37 cm |
| Waga produktu | 370 g |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,5 cm |
| Średnica otworu montażowego | 4,3 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego | 16 cm |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Impedancja | 4 Ω |
| Waga magnesu | 102 g |
| Rodzaj głośnika wysokotonowego | Neodym |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Zakres częstotliwości | 35 - 22000 Hz |
| Moc szczytowa | 300 W |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Rodzaj magnesu głośnika niskich tonów | Ferryt |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 185mm |
• Nie otwierać obudowy ani nie ingerować w wewnętrzne komponenty.
• Nie montować głośników w okolicy poduszek powietrznych.
• Unikać kontaktu z wodą i zabezpieczyć przed wilgocią.