INTER-ZOO Frodo + plastik czarny 780x480x800
Symbol: G306ACTB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 300.92 Cena przed promocją: 334.35 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: G306ACTB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 300.92 Cena przed promocją: 334.35 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Metal |
| Kategoria | Dla gryzoni |
| Kategoria | Dla chomika |
| Wyposażenie | Piętro x 2 |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Szerokość | 785mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 680mm |
• Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza.
• Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt.
• Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt.