Głośnik bezprzewodowy W-KING K6L 120W brązowy
Symbol: K6L-BRN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1333.39 Cena przed promocją: 1481.54 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K6L-BRN
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1333.39 Cena przed promocją: 1481.54 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 8 h |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 15 V |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 120 W |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 420mm |
| Długość | 495mm |
| Wysokość | 240mm |
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.