Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING H10 120W czarny
Symbol: H10-BLK
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1375.73 Cena przed promocją: 1528.59 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: H10-BLK
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1375.73 Cena przed promocją: 1528.59 -10%
Rata 0% już od: / mc
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IPX6 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Pojemność baterii | 22500 mAh |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Głębokość produktu | 148,5 mm |
| Wysokość produktu | 252 mm |
| Szerokość produktu | 377,4 mm |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Przewody | Kabel do ładowania |
| Przewody | Kabel audio 3,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość zestawu | Mikrofon x2 |
| Zawartość zestawu | Torba na mikrofon x1 |
| Zawartość zestawu | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość zestawu | Torba na głośnik x1 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 120 W |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Ładowanie przez łącze USB C | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Ilość głośników | 5 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Szerokość | 445mm |
| Długość | 395mm |
| Wysokość | 225mm |
• Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki.