Głośnik Soundcore Boom 2 Plus Zielony
Symbol: A3134061
Dostępność: 2 szt.
Cena: 992.70 Cena przed promocją: 1103.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: A3134061
Dostępność: 2 szt.
Cena: 992.70 Cena przed promocją: 1103.00 -10%
Rata 0% już od: / mc
Motion Boom - Zewnętrzny głośnik Bluetooth
Potężny bas zapewniający ekstremalny dźwięk na świeżym powietrzu
Potężny dźwięk stereo
Głośnik zewnętrzny Motion Boom wyposażony jest w przetworniki z membranami wykonanymi w 100% z czystego tytanu, dzięki czemu muzyka brzmi krystalicznie czysto, nawet przy dużej głośności na zewnątrz.
IPX7 Wodoodporny i pływa
Nagrywaj ścieżki dźwiękowe podczas swoich przygód na świeżym powietrzu, nawet jeśli jesteś na wodzie. Motion Boom jest w pełni wodoodporny i nawet unosi się na powierzchni, jeśli zostanie upuszczony do wody.
Gigantyczny bas
Opatentowana technologia BassUp firmy Soundcore analizuje niskie częstotliwości w czasie rzeczywistym i wzmacnia je, aby uzyskać potężne uderzenie basu.
Konfigurowalny EQ za pośrednictwem aplikacji Soundcore
Użyj aplikacji Soundcore, aby przełączać tryby EQ w celu uzyskania dostosowanego dźwięku. Soundcore Signature jest idealny do codziennego słuchania, tryb Voice podkreśla wokal, Treble Boost podkreśla wysokie częstotliwości, a Balanced zapewnia zrównoważony dźwięk w zakresie niskich, średnich i wysokich tonów.
24-godzinny czas odtwarzania
Głośnik zewnętrzny Motion Boom jest wyposażony w baterię o pojemności 10 000 mAh, która zapewnia do 24 godzin odtwarzania. Posiada również wyjście do ładowania, które umożliwia podłączenie urządzeń i ładowanie podczas słuchania.
Bluetooth 5.0
Głośnik zewnętrzny Motion Boom wykorzystuje najnowszą technologię Bluetooth, zapewniając płynne i wyjątkowo stabilne połączenie z urządzeniem.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów Regulacja niskich tonów Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 140 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
Pasek do przenoszenia |
| Kolor | Zielony |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 20 h |
| Wymiary |
442 x 228 x 151 mm |
| Waga | 3.8 kg |
| Oznaczenia | |